Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения
ТОВ «НКЦ «Кредит-Експерт»

ТОВ «НКЦ «Кредит-Експерт» засновано 5 вересня 2006 року.

Кредит-Експерт є класичним кредитним брокером, будучи в числі перших операторів, які з’явились на українському ринку. На сьогодні компанія займає одну з лідируючих позицій в даному секторі бізнесу.

Кредит-Експерт надає повний комплекс послуг по підбору і оформленню оптимальних кредитів, прагнучи зробити цей процес для своїх клієнтів максимально простим, зручним і вигідним.

Кредит-Експерт співпрацює з провідними банками, страховими, агентствами нерухомості, автосалонами, оціночними компаніями, що дозволяє отримати максимально широкій спектр пропозицій при виборі оптимальної кредитної програми.

Кредит-Експерт на сьогодні надає свої послуги на території Києва, Київської області та Кримського регіону. Найближчим часом планується відкриття представництв компанії в інших регіонах.

Відмінною рисою компанії є професійний і виважений підхід до справи її працівників, а також висока культура сервісу при роботі з клієнтом. З нами Ви завжди можете розраховувати на потрібний результат.Адрес: 01133, Київ, Україна булв. Дружби Народів, 23, офіс 23 (станція метро Дружби Народів, «Будинок меблів»)
Тел.: Телефони: +38 (044) 200-00-84, 200-00-85 Факс: +38 (044) 200-00-85
Сайт: http://www.credit-expert.com.ua
Разделы этажа: Кредитование на нашем этаже:
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100